SEO Kaina – Kokia Ji? 2019 Metų Apžvalga

SEO kaina priklauso nuo begalės faktorių. Nuo svetainės dydžio, nuo konkurencijos, nuo raktažodžių kiekio, nuo turinio valdymo sistemos ir t.t.. Kiekviena SEO įmonė bei specialistas turi savo kainodarą. Dažniausias SEO paslaugų tiekimo modelis yra ilgalaikė sutartis ir mėnesinis mokestis. Šiame straipsnyje pateiktos kainos surinktos už “pilnus paslaugų paketus”. Trumpai apžvelgiau ir reziumavau kelis šaltinius.

SEO kainų apžvalga

seo kaina apžvalga

Enternet.lt

0

Nuo
0

Iki

BCon.lt

0

Nuo
0

Iki

Enternet daugiausiai skirsto savo kainas pagal raktažodžių kiekį, BCon pateikia 3 planus, kuriuose nurodo kokios paslaugos įeina į kiekvieną planą.

Dimax.lt
0

Nuo
0

Iki
SEOTyrimai.lt
0

Nuo
0

Iki

Dimax teigia, kad jų seo paslaugos kaina priklauso nuo pasirinktų raktinių frazių, konkurencijos ir jų kiekio. SEOTyrimai

MarketRats.lt
0

Nuo
0

Iki
SEOManija.lt
0

Nuo
0

Iki

MarketRats pateikia pagrindinius 3 planus, kurie priklauso nuo svetainės dydžio. Taipogi sako, kad jie nėra parduotuvė, kur už 800 EUR galima nusipirkti konkrečias Top 3 pozicijas penkiems raktažodžiams. Teigia, kad yra SEO architektai, projektuoja SEO sistemą ir siekia abipusės naudos: jei uždirbs klientas — uždirbsime ir jie. SEOManija pateikia paslaugas, kurios bus teikiamos už šią kainą: SEO optimizavimo plano sudarymas, vidinis SEO optimizavimas, išorinis SEO optimizavimas, raktinių žodžių analizė ir atranka, nuorodų kūrimas, mėnesinės ataskaitos paruošimas.

Paslaugos.lt
0

Nuo
0

Iki
Loris.lt
0

Nuo
0

Iki

Paslaugos.lt yra svetainė, kurioje gali registruotis bet kas, kas teikia bet kokias paslaugas – čia galite matyti potencialias įvairiausių paslaugų kainas kaip straipsnių rašymo, raktažodžių rinkimo ir pan. iš daugelio specialistų. Bendrai pilno paketo kaina svyruoja nuo 99 Eur. iki 299 Eur. Loris teikia 3 pagrindinius planus: bazinis, standartinis ir profesionalus. Skiriasi kuriamo turinio kiekis, svetainės dydis. Konkurentų analizė mažiausiame plane neatliekama.

SEOSpiders.lt
0

Nuo
0

Iki
SEOArt.lt
0

Nuo
0

Iki

SEOSpiders pateikia 4 planus: mini, midi, maxi ir musė. Kiekvienas planas turi tam tikrus raktažodžių kiekius, išorinių nuorodų kiekius, kinta projekto trukmė ir pan. SEOArt mažoji kaina yra tik išoriniam arba vidiniam optimizavimui. Pilnos optimizacijos kaina prasideda nuo 750 Eur.

Kaip išsirinkti?

SEO paslaugų kainą taipogi galima skirstyti įvariausiais pjūviais. Turite labai gerai išsiaiškinti kas šias kainas sudaro. Keli pagrindiniai klausimai, kuriuos turite užduoti SEO Specialistui arba įmonei:

  • Ar bus atliekami nuolatiniai SEO auditai ir tvarkomos techninės problemos?
  • Ar bus rašomi nauji straipsniai ir tobulinamas esamas svetainės turinys?
  • Ar bus atliekama nuolatinė raktažodžių paieška?
  • Ar bus suteikiamos ataskaitos kiekvieną mėnesį apie atliktus darbus ir pasiektus rezultatus?
  • Kokią išorinio SEO strategiją planuoja atlikti SEO specialistas?
  • Kokius rezultatus seksite? Pozicijas? Lankomuma? Užklausų kiekį? Dar ką nors kitą?

SEO kaina ne Lietuvoje

Vienas didžiausių SEO programinės įrangos tiekėjų pasaulyje Ahrefs darė apklausą bei analizę kokia yra SEO specialistų mėnesinė kaina. Išvadose pateikiama, kad dažniausiai (23,08%) kaina svyruoja tarp 501 ir 1000 dolerių.
45% atsakiusiųjų kaina yra tarp 501 ir 2,000 dolerių per mėnesį.
Šaltinis: Ahrefs

seo kaina pasaulyje

SEO kainų apžvalgos reziume

Norėdami nepermokėti už SEO paslaugas Jūs turite turėti bent bendrą suvokimą apie SEO. Jei Jums pateikta SEO kaina yra 20 Eur už didelį kiekį atgalinių nuorodų – bėkite kuo toliau. SEO yra ilgas procesas, kuris susideda iš nuolatinio raktažodžių planavimo proceso, turinio kūrimo, konkurentų stebėjimo, atgalinių nuorodų rinkimo, svetainės auditavimo bei kitų faktorių. Bendraukite su potencialiu paslaugų tiekėju ir tik kai įgausite pasitikėjimą jo žiniomis galėsite jaustis ramūs.

Kas yra SEO?


Skaityti Toliau


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/thobuy/domains/eleventh.lt/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2739

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *