Kas Yra SEO? 2019 Metų Apžvalga

Kai pasakau, kad dirbu su SEO beveik kas antras žmogus klausia: Kas Yra SEO? Suprantama – jei niekada neteko susidurti – tikrai nežinosite. Trumpai – SEO tai yra veiksmai, kuriuos turite atlikti jeigu norite savo puslapį matyti aukščiausiose paieškos variklių pozicijose.

Kas yra SEO? Apžvalga iš SEO įmonių ir tinklaraščių:

Uždavėme šį klausimą pačiam Google. Atrinkome top 10 rezultatų ir padarėme apžvalgą ką sako SEO įmonės bei SEO profesionalai. Kai kurie paaiškinimai yra originalia anglų kalba – rekomenduojame naudoti Google Translate, jeigu nesuprantate anglų kalbos.
kas yra seo Google

Pradėjus SEO darbus, atliekami tam tikri veiksmai, siekiant, kad paieškos sistemos laukelyje, įvedus tam tikrą frazę – raktažodį – pirmuose rezultatuose atsirastų konkrečios svetainės puslapis. Nors SEO tikslas yra pirmosios paieškos pozicijos, tačiau patekimas bent jau į TOP 10 irgi yra gerai, mat šias vietas užimančios svetainės pritraukia didžiausią lankytojų srautą.

 

SEOTyrimai.lt

Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization, trump. SEO) – Interneto tinklalapių projektavimo metodologija, siekiant aukščiausių tinklalapio pozicijų paieškos sistemų rezultatuose. Dažnu atveju SEO yra klaidingai tapatinamas su marketingu paieškos sistemose (angl. Search Engine Marketing, trump. SEM). Populiariausias ir daugeliui žinomas SEM įrankis yra Google AdWords.

 

Wikipedia.org

SEO optimizavimas – tai procesas. Gerai padirbėjus pradžioje (investicijos trukmė priklauso nuo jūsų web puslapio konkurencingumo), galima pasiekti labai malonaus rezultato vėliau – “steiko geram restorane už dyką”, t.y. Jūsų interneto svetainė Google TOP’e nemokamai “sėdės” ilgai ir laimingai.

 

 

SEOMama.lt

1. SEO tai interneto svetainių optimizavimas taip, kad per natūralius paieškų sistemų rezultatus* būtų gaunamas maksimalus lankytojų srautas į optimizuojamą svetainę.

2. SEO tai veiksmai kuriais didiname lankytojų srautą ir srauto kokybę, kurį išgaunate per natūralius** paieškų sistemų*** paieškos rezultatus.

3. SEO tai yra procesų ir veiksmų visuma, kurių pagalba išgauname lankytojų srautą per paieškų sistemų natūralius rezultatus.

SEOPaslaptys.lt

Seo tai kūrybos procesas vedantis prie naujos pradžios… suteiksiančios jūsų verslui naujas galimybes, padidintą klientų srautą ir greitesnę investicijos gražą.

DiMax.lt

SEO tai procesas, kurio metu atliekami tam tikri veiksmai siekiant paieškos sistemų rezultatuose pagal tam tikrus raktažodžius iškelti konkrečius svetainės puslapius bei pritraukti į svetainę daugiau susijusio srauto t.y. lankytojų, kurie turi didelę tikimybę konvertuotis.

MarketRats.lt

SEO stands for “search engine optimization.” It is the process of getting traffic from the “free,” “organic,” “editorial” or “natural” search results on search engines.

 

 

SearchEngineLand.com

SEO yra dažnai skirstomas tik į vidinius ir išorinius procesus, tačiau Google paieškos algoritmas jau išaugo šiuos batus. Mes Google paieškos sistemą matome kaip organizmą, kuris keičiasi, auga ir nuolatos tobulėja.

SEO – tai neatsiejama įmonės dalis integruojanti prekinį ženklą bei skatinanti jo augimą.

SEOHelis.lt

Search engine optimization (SEO) is often about making small modifications to parts of your website. When viewed individually, these changes might seem like incremental improvements, but when combined with other optimizations, they could have a noticeable impact on your site’s user experience and performance in organic search results. You’re likely already familiar with many of the topics in this guide, because they’re essential ingredients for any web page, but you may not be making the most out of them.

support.Google.com

SEO is a marketing discipline focused on growing visibility in organic (non-paid) search engine results. SEO encompasses both the technical and creative elements required to improve rankings, drive traffic, and increase awareness in search engines. There are many aspects to SEO, from the words on your page to the way other sites link to you on the web. Sometimes SEO is simply a matter of making sure your site is structured in a way that search engines understand.

Moz.com

Video iš vieno didžiausių SEO įrankio tiekėjo Ahrefs (anglų kalba)

Kokios yra SEO Dalys?

SEO yra skirstomas į dvi pagrindines dalis: vidinis SEO ir išorinis SEO. Kartais patogumo dėlei yra minimas ir Techninis SEO, kuris iš tiesų yra Vidinio SEO dalis. Trumpai pakomentuosiu ir jį.

Vidinis SEO

Vidinis SEO yra visa, kas yra Jūsų svetainėje. 

Raktažodžių analizė yra svarbus faktorius šioje stadijoje. Kai išsirinksite savo raktažodžius svarbu juos pavartoti tam tikrose vietose savo puslapyje. Tikrai galima naudoti kelis raktažodžius viename puslapyje, bet mokymosi/suvokimo tikslais – naudokite 1 raktažodį 1 puslapiui. Tarkime turite internetinę svetainę, kurioje pardavinėjate baldus. Tad logiška būtų pradėti statyti savo svetainės “architektūrą” pagal visus raktažodžius, kuriuos susirinksite. Pvz.: iš jūsų pagrindinio puslapio bus galima nueiti į kategoriją, kuri yra suoptimizuota raktažodžiui “miegamojo baldai”. Iš šio puslapio galėsite nueiti į gilesnę subkategoriją “miegamojo lovos”. Iš šios kategorijos galėsite patekti į dar gilesnę subsubkategorija “dvigulės miegamojo lovos” ir t.t.

Pateiktame infografike gaite rasti kelis patarimus kur reikia pavartoti raktažodį bei kitus paprastus patarimus.

Techninis SEO

Techninis SEO yra įvairūs programiniai sprendimai, kurie gerina SEO. Dažnai ši kategorija nėra išskiriama ir yra dalis Vidinio SEO. Dažniuausiai šiame etape yra sprendžiamos techninės visos svetainės problemos neskirstant ir neanalizuojant kiekvieno puslapio atskirai.

Audituoti savo svetaines galite naudodamiesi įvairiomis programomis, kaip “Screaming Frog SEO Spider”, “Website Auditor” ir t.t.

Išorinis SEO

Išorinis SEO yra visa, kas nėra Jūsų svetainėje. 

Dešimt metų atgal – tai buvo svarbiausia SEO dalis. Paprasta SEO strategija būdavo surinkti kiek įmanoma daugiau atgalinių nuorodų ir stebėti kaip kyla jūsų pozicijos. Šiais laikais ši strategija vis dar stipri, bet didesnis svarbumas yra atgalinių nuorodų kokybėje, o ne kiekybėje.

 

kas yra seo - vidinio SEO taisyklės

Kokia yra SEO Kaina?


Skaityti Toliau


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/thobuy/domains/eleventh.lt/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2739

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *